Jezus Maria Peszek

Charyzmatyczny wokal i niepokorne, często kontrowersyjne teksty to znaki rozpoznawcze Mari Peszek. Już 4 października odwiedzi wraz z zespołem szczeciński Dom Kultury Słowianin, początek koncertu o godzinie 19.

Jedni ją uwielbiają , inni nie znoszą, nikt jednak nie pozostaje wobec niej obojętny. Maria Peszek wzbudza wielkie emocje od wydania swojej pierwszej płyty. „Miasto Mania” , „Maria Awaria” , a teraz także ” Jezus Maria Peszek” to płyty, które mocno zapadają w pamięć. Wszystkie spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem publiczności jak i krytyków. Nie obyło się jednak bez słów krytyki i oburzenia, które artystka lubi wzbudzać i szczerze się do tego przyznaje.

Materiał, który znalazł się na nowej płycie to prawdziwa petarda, na koncertach porywa tysiące fanów. Maria ma za sobą sporo koncertów, w Polsce, jak i za granicą między innymi w  Londynie i Dublinie, a także występy na licznych polskich festiwalach, takich jak Opener czy Męskie Granie. Mimo to jej entuzjazm nie słabnie, wręcz przeciwnie, jest pełna pozytywnej energii i nakręcona na kolejne występy. Maria mówi, że dopóki jej twórczość będzie się spotykać z tak pozytywnym odbiorem, tak długo będzie robić to co kocha i iść własną ścieżką. Oby jak najdłużej!

Koncert odbędzie się w Domu Kultury Słowianin, 4 października o godzinie 19. Bilety w przedsprzedaży w cenie 50 zł, a w dniu koncertu 60 zł.

fot. www.popheart.pl

O autorze

avatar

aletniowska

Mam 20 lat i aktualnie jestem na pierwszym roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Moją największą pasją, oprócz sportu pod każdą możliwą postacią, są podróże. Podróże, nowe miejsca, nowi ludzie, a przez to także nowe inspiracje. W szczecinie mieszkam od zawsze i chciałabym dzielić się z wami informacjami o szczecińskich miejscówkach które warto odwiedzić, rzeczach które warto zobaczyć i ludziach których warto poznać. ;)