Konkurs fotograficzny „Szczecin z perspektywy siodełka rowerowego”

Szczecin jest pięknym miastem, jazda na rowerze jest przyjemnością, a robienie zdjęć to hobby wielu z nas. Połączenie tych trzech rzeczy może przynieść tylko jeden efekt – piękne zdjęcia. Dlatego warto skorzystać z pięknej wiosennej pogody, spakować aparat fotograficzny, wyciągnąć rower z piwnicy i wyruszyć w miasto… a przy okazji wziąć udział w konkursie fotograficznym!

Szczecin z perspektywy siodełka rowerowegoKonkurs „Szczecin z perspektywy rowerowego siodełka” organizowany jest wspólnie przez blog „Szczecin nie jest wioską z tramwajami”, sklep rowerowy „Mad Bike” oraz inicjatywę „Szczecin na Rowerach” i polega na… robieniu zdjęć podczas podróżowania rowerem po ulicach Szczecina.

Najciekawsze zdjęcia zostaną nagrodzone atrakcyjnymi nagrodami przydatnymi każdemu rowerzyście: licznikiem rowerowym, zapięciami rowerowymi oraz innymi gadżetami. Liczy się przede wszystkim oryginalność, a także zgodność z tematyką konkursu. Fundatorem nagród jest sklep rowerowy Mad Bike.

Zdjęcia (maksymalnie 3 sztuki) należy nadsyłać do końca czerwca na adres szczecinnarowerach@wp.pl.

Spośród nadesłanych zdjęć jury w składzie:
– Joanna Olszowska (Mad Bike)
– Grzegorz Kluczyński (Szczecin nie jest wioską z tramwajami)
– Krzysztof Smółko (Szczecin na Rowerach)
wyłoni zwycieską pracę.

Najciekawsze fotografie zostaną również zaprezentowane szerszej publiczności, m.in. w specjalnej galerii na Facebooku.

O autorze

avatar

Grzegorz Kluczyński

Urodziłem się w Szczecinie, tutaj mieszkam i pewnie również tutaj doczekam późnej starości. Od kilku lat staram się udowodnić wszystkim niedowiarkom, że Szczecin nie jest wioską z tramwajami... i chyba mi się to udaje! :)