Nowy Hotel z gwarancją satysfakcji!

Niewielki hotel, a jednak zaskakuje gabarytem. Można go znaleźć w Szczecinie, choć – co ciekawe – sam hotel często zmienia swoją lokalizację. Szczęściarze z tych, którzy go odnajdą i poświęcą chwilę, bo będą zrelaksowani i usatysfakcjonowani.

logo

Oficjalne logo zespołu. Źródło: zasoby własne Paweł Cierlecki

O jakim hotelu mowa? Hotel Zero, szczeciński zespół, który w ubiegłą sobotę zagrał rewelacyjny koncert w  Bramie Jazz Cafe. Sam znalazłem Hotel całkiem przypadkiem. Kiedy szarość soboty i podobny stan umysłu przestały mi odpowiadać, odkryłem tajemniczą wskazówkę na facebook`u. Przyjąłem wyzwanie i pojawiłem się w wyznaczonym miejscu na krótko przed rozpoczęciem „show”. Idąc, rozkoszowałem się myślą o zimnym piwie, które będę sączył jak gentelman, sam, przy stoliku, słuchając dźwięków gitary i bluesowego głosu wokalisty. Nic z tego! Taki, wydawałoby się, niekomercyjny hotel, a na swój koncert przyciągnął całą salę ludzi i gdyby nie te znajomości, pewnie oglądałbym ich zza szyby!

Teraz wasza kolej! Spójrzcie na hotel „okiem fotoamatora”

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

O autorze

avatar

lluczko

W Szczecinie mieszkam od urodzenia. Za nic nie chciałbym opuścić na stałe Naszego miasta. Na co dzień dużo podróżuje, gdyż jestem kierowcą TIRa, jednak prawdziwą pasją jest dla mnie fotografia.