„Photoday” w nowej Filharmonii!

Wspólnie z MMSzczecin w najbliższą sobotę 06 lipca o godzinie 10:00 organizujemy plener fotograficzny w nowej Filharmonii Szczecińskiej przy ul. Małopolskiej. Z uwagi na to, że w Filharmonii wciąż trwają prace budowlane do udziału w „Photoday’u” możemy zaprosić tylko 10 osób. Rozpoczynamy więc eliminacje!

SAMSUNG

Uczestników pleneru wyłonimy spośród osób, które na adres tomasz.kuczynski@mediaregionalne.pl przyślą zdjęcie pokazujące wakacyjny Szczecin. W końcu zaczęły się wakacje!

Na Wasze maile czekamy do czwartku, do północy. W piątek podamy wyniki eliminacji.

W temacie e-maila należy wpisać „Photoday Filharmonia”. Autorów zdjęć prosimy o podpisanie swoich prac wg uznania: imieniem i nazwiskiem lub loginem.

Nowa siedziba Filharmonii Szczecińskiej przy zbiegu ulic Małopolskiej i Matejki ma 13 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni i zajmuje 4 kondygnacje. Na samym dole w podziemiach będą znajdować się parkingi na dwóch poziomach na 156 miejsc.

Budynek będzie miał w sumie pięć kondygnacji, w tym dwie podziemne. Dla melomanów będą dwie sale koncertowe, duża na 953 osoby i mała na 192 osoby.

Budowa nowego gmachu filharmonii w Szczecinie rozpoczęła się w kwietniu 2011 r. Pierwszy koncert w nowej filharmonii planowany jest na 28 lutego 2014 roku.

Więcej informacji na stronie MMSzczecin

O autorze

avatar

SzczecinAloud

Szczecin Aloud to inspirujący głos miasta. To przestrzeń, w której ciekawe teksty, interesujące zdjęcia i intrygujące filmy pokazują Szczecin oczami jego wyjątkowych mieszkańców.