Rock czy Balet? Rock i Balet! – zaproszenie na widowisko Opery na Zamku

2 lipca zakładam skórę i biegnę do Teatru Letniego na widowisko Rock’n Ballet! Na stronie Opery na Zamku wyczytałam, że widowiskowy wieczór zapewni mi 25 tancerzy z dwóch krajów, tańczących do rockowo – popowej muzyki. Sam spektakl opowiada historię młodego człowieka, który zmęczony szarą codziennością zostaje porwany do innego świata, gdzie wszystko jest możliwe, nie istnieją logika i zasady. W tej podróży podąża za nim jego alter ego. 
Rock'n Ballet

Czytam opis i myślę, że co jakiś czas dopada mnie taka fantazja – kiedy zmęczy mnie codzienność, rutyna, chodzenie do pracy i dorosłość, która jest czasem ewidentnie przereklamowana, wymyślam, żeby uciec do Azji, schować się przed światem, albo w 3 dni zmienić swoje życie przy użyciu poradnika z internetu. I w głębi serca, wiem, że to nie rozwiąże żadnego problemu – ale pofantazjować zawsze można. Na Rock’n Ballet pójdę szukać odpowiedzi na pytanie: a co by było gdyby to mi się udało? Do zobaczenia i przeczytania :)

Bukmacherzy oferujący zakłady na kryptowaluty wyskakują ostatnio na rynku zakładów z godną pozazdroszczenia konsekwencją. Niektórzy obstawiający gubią się w różnorodności wyboru i nie rozumieją, jak wybrać wiarygodnego bukmachera do obstawiania w kryptowalutach, jak nie natknąć się na oszustwo i jak ogólnie działa proces obstawiania. Jeśli preferujesz zakłady sportowe w kryptowalutach, ten artykuł https://publicistpaper.com/crypto-sports-betting/ pomoże Ci skompilować listę bukmacherów kryptowalutowych o najwyższej reputacji.

 

Most probably, the reader of the essay will scan it first before he or she can look at what for the paper is inside.

O autorze

avatar

Agnieszka Maja Wawrzyniak

Szczecinianka z wyboru. Blondynka z powołania. Właścicielka najfajniejszej suki na świecie. Biegaczka. Maniaczka mocnej, czarnej kawy i gorzkiej czekolady. Dobrze zamaskowana introwertyczka. Kobieta stojąca mocno nogami na ziemi, z głową wysoko w chmurach. Minimalnie ośmielona, rzuca mięsem jak stary bosman.