Sportowcy i muzycy pomagają chorej dziewczynce

13 września 2014 r. odbędzie się w Stepnicy 7 Gala Sportów Walki, podczas której zbierane będą pieniądze na rehabilitację chorej dziewczynki. W pomoc zaangażowali się znani sportowcy oraz szczeciński zespół rockowy.

No Dick in The Village
Alicja Osmolak

Alicja Osmolak z Przelewic cierpi na porażenie mózgowe. Wciąż potrzebne są pieniądze na jej rehabilitację, aby dziewczynka mogła normalnie chodzić do szkoły. Dodatkowo od jakiegoś czasu Alicja wynoszona jest z domu przez okno, bo dotychczasowe dojście do drogi publicznej blokują sąsiedzi, o czym dowiedziała się cała Polska dzięki reportażowi w programie Uwaga TVN.

YouTube Preview Image

7 Gala Sportów Walki w Stepnicy

Galę zapowiada teledysk szczecińskiego zespołu No Dick In The Village – „Nowy dzień”, w nagraniu którego wzięli udział Przemek Saleta, Krzysztof „Diablo” Włodarczyk i wybitne postaci ze świata szczecińskich (i nie tylko) sportów walki.

YouTube Preview Image

Więcej o gali na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/galasportowwalkiwstepnicy

No Dick in The Village

O autorze

avatar

Grzegorz Kluczyński

Urodziłem się w Szczecinie, tutaj mieszkam i pewnie również tutaj doczekam późnej starości. Od kilku lat staram się udowodnić wszystkim niedowiarkom, że Szczecin nie jest wioską z tramwajami... i chyba mi się to udaje! :)