Wojna, muzyka i przesłanie

Mroczne wojenne klimaty, elementy patriotyczne, muzyka rockowa… i tajemnicze „drugie dno” – między innymi takie elementy znajdziemy w najnowszym klipie szczecińskiego zespołu No Dick in The Village.

O miłości do wolnościZespół No Dick in The Village ma za sobą bardzo pracowity okres. W ciągu kilku miesięcy powstało aż pięć teledysków, co jest chyba rekordem w skali Szczecina i dość rzadkim zjawiskiem w skali ogólnopolskiej. W klipie do piosenki „O miłości do wolności” możemy zobaczyć m.in. muzyków w akcji, sceny nagrane w plenerze, a także archiwalne migawki z czasów II wojny światowej.

W nowym teledysku można odnaleźć także tajemnicze przesłanie. Jakie? To już zadanie dla widzów. Dla najbardziej spostrzegawczej osoby, której uda się odkryć i właściwie zinterpretować „drugie dno”, a następnie napisać o tym w komentarzu pod teledyskiem w serwisie YouTube, zespół przewidział nagrodę niespodziankę.

Teledysk został zrealizowany przez Imperator Studio

O autorze

avatar

Grzegorz Kluczyński

Urodziłem się w Szczecinie, tutaj mieszkam i pewnie również tutaj doczekam późnej starości. Od kilku lat staram się udowodnić wszystkim niedowiarkom, że Szczecin nie jest wioską z tramwajami... i chyba mi się to udaje! :)