Buika – głos, którego nie pomylisz. Zaproszenie

Są takie koncerty w ramach Szczecin Music Fest, na które idę z chęcią, ale na luzie. I takie, których tak nie mogę się doczekać, że przebieram nóżkami i odliczam dni w kalendarzu. Koncert Buiki należy do tej drugiej kategorii.  Jeśli ludzie mieliby supermoce to ta kobieta miałaby supermoc muzyczną.

YouTube Preview Image

Łączy brzmienie latynoamerykańskie i afrykańskie z jazzem i soulem. Współpracowała z największymi i jest jedną z największych gwiazd współczesnej muzyki latynoskiej. Jej charakterystyczny, chropowaty głos zostaje w pamięci na dłuuugo. Mam nadzieję, że i we mnie zostanie. Opowiem niedługo:)

Koncert odbędzie się w czwartek w Zamku Książąt Pomorskich o 19:00.

Więcej informacji znajdziecie na:

Buika – Szczecin Music Fest 2016  

Kolej na Buikę (SMF 2016)

Festiwal SMF trwa do późnej jesieni. Przed nami jeszcze kilka wyjątkowych wieczorów z gwiazdami wysokiego formatu.

Jeszcze w lipcu wystąpią:
OMARA PORTUONDO i DIEGO EL CIGALA
11.07.2016, 20:00, ZAMEK W SZCZECINIE
 
MACY GRAY
27.07.2016, 20:00, ZAMEK W SZCZECINIE
 
Na koncert zamykający festiwal SMF czeka całe miasto. Gwiazda muzyki pop, folku i  bluesa, z niesamowitym jazzowym wokalem wystąpi w Szczecinie w  listopadzie:
KATIE MELUA & The Gori Women`s Choir
12.11.2016, 19.00, Azoty Arena

YouTube Preview Image

#SMF #SzczecinMusicFest
https://myadmissionessay.org/

O autorze

avatar

Agnieszka Maja Wawrzyniak

Szczecinianka z wyboru. Blondynka z powołania. Właścicielka najfajniejszej suki na świecie. Biegaczka. Maniaczka mocnej, czarnej kawy i gorzkiej czekolady. Dobrze zamaskowana introwertyczka. Kobieta stojąca mocno nogami na ziemi, z głową wysoko w chmurach. Minimalnie ośmielona, rzuca mięsem jak stary bosman.