Czy moja pasja może być moją pracą?

Znasz takie osoby, które z uśmiechem na twarzy chodzą do swojej pracy?

Znasz takich ludzi, którzy są szczęśliwi? (pewnie zarabiają dużo pieniędzy)

A jak jest u Ciebie? Jesteś po szarej (wszystko jest beznadziejne) czy bardziej różowej stronie mocy? A chcesz coś zmienić? Jeżeli choć trochę chcesz to myślę, że warto przyjść na inspirujące wydarzenie zorganizowane przez trzy szczecinianki (jestem jedną z nich ;) ).

KOBIETY INSPIRUJĄ

Opis wydarzenia zaczyna się w dość przewrotny sposób.

„Były sobie trzy kobiety: brzydkie, nieszczęśliwe i niezaradne.
Nienawidziły swojego życia, nie doświadczały w nim niczego dobrego.

Los nie był dla nich łaskawy tak jak dla innych.
Świat nie był dla nich kolorowy tak jak dla innych.
Inni nie byli dla nich przychylni tak jak dla innych.
Co za życie…”
Chcesz być jedną z tych trzech kobiet?
Bo my nie!

Jesteśmy trzema kobietami, o różnych pasjach, odmiennych temperamentach i jednej wspólnej cesze- kochamy to, co robimy! Choć nasze drogi do punktu, w którym się teraz znajdujemy były bardzo różne, czasem bardzo kręte, odkryłyśmy to, co nas napędza, co sprawia, że do swojej pracy „idziemy” z uśmiechem na twarzy, a nie z grymasem, który mówiłby „znowu do roboty”. To nie jest tak, że nasze drogi są usłane różami. To my te róże na nich układamy i z radością po nich kroczymy! Nawet, jeśli natykamy się na jakiś kolec, wyciągamy go i idziemy dalej.

Chcesz dowiedzieć się, jak odnalazłyśmy pracę, która nie jest robotą? Szukasz inspiracji? Chcesz spotkać kobiety, które podobnie, jak Ty, myślą o tym, by być szczęśliwą w przyszłości?

Zapraszamy Was na spotkanie do Starej Rzeźni w dniu 8 czerwca 2016r., na godz. 18.00. Będziemy rozmawiać, wzajemnie się inspirować i jeszcze lepiej poznawać siebie, by bardziej cieszyć się życiem!

Oprócz wielu, fantastycznych kobiet, będziemy tam my, czyli:

Anna H.Niemczynow annaniemczynow.pl – trener personalny, biegaczka, blogerka life – stylowa, motywatorka; kobieta, która z otwartym sercem poszukuje balansu między siłą ciała a równowagą umysłu

Joanna Sawicka-Budziak – trener biznesu, coach ACC ICF, menedżer w międzynarodowej korporacji, organizatorka Marszu Różowej Wstążki; kobieta uśmiechnięta, empatyczna, zawsze szukająca dobrych stron

Sylwia Trojanowska – pisarka– trener biznesu, coach ACC ICF, pisarka literatury obyczajowej, inspiratorka; kobieta, która z optymizmem patrzy w przyszłość, ciągle szukając nowych inspiracji i możliwości do dalszego rozwoju”

Wydarzenie jest całkowicie darmowe, możesz zabrać przyjaciółkę, mamę, sąsiadkę, koleżankę nawet męża, chłopaka czy sąsiada, dwie godziny dobrej zabawy i uśmiechu gwarantowane choć i trochę pracy trzeba będzie włożyć bo przygotowałyśmy dla Was ćwiczenia (bo jeżeli chcesz coś zmienić to … trzeba coś zmienić)

Zapraszamy serdecznie

Więcej o wydarzeniu znajdziesz tutaj.

O autorze

avatar

Joanna Sawicka-Budziak

Szczecinianka od zawsze. Choć przemierzyłam już kawał świata z radością wracam do mojego miasta. Bo wszędzie dobrze, ale w Szczecinie najlepiej. Wychowałam się na Ku Słońcu. Na drugim końcu Polski ludzie wpadają w zachwyt słysząc nazwę tej ulicy, a u nas mówią brrr, bo kojarzy im sie tylko z cmentarzem. Dla mnie to było magiczne miejsce. Tam chodziłam na lekcje biologii, na cmentarnych alejach uczyłam się jeździć na rowerze i to miejsce nie wzbudza we mnie negatywnych emocji. Zawodowo: szkoleniowiec, organizator, menadżer, a "po godzinach" asystentka fotografa. Uwielbiam poznawać nowych ludzi, ich historie, pasje i marzenia. Lubię wyzwania, piękny makijaż i... rajdy samochodowe. Jako niepoprawna optymistka przedstawię Wam swój punkt widzenia.