Jak zostać Kobietą Sukcesu?

Trochę zwolniliśmy ostatnim czasem, ale wracamy na właściwe tory. Obiecuję.

Zapraszam Cię na kolejny wywiad – dzisiaj Joanna Dudziak – Kobieta Sukcesu, młoda, energiczna, przedsiębiorcza, wiedząca czego chce, może kogoś onieśmielać, jednak uważam, że warto ją poznać.

Wybrała Szczecin na swoje miasto i konsekwentnie inwestuje tu swoją energię. Pokazuje innym, że można się tu rozwijać, zarabiać pieniądze oraz być zauważoną i nagradzaną na rynku krajowym – Lwica Biznesu, Witoria znak jakości przedsiębiorców;  jak i międzynarodowym – konkurs Ernst&Young Przedsiębiorca Roku, konkurs odbywa się w 60 krajach na świecie.

Swoją firmę założyła w 2012 roku i przez 3 lata wdrażała projekty szkoleniowe, w których wzięło udział ponad 500 firm, 3500 uczestników, gdzie wypracowano 15 tyś godz. szkoleniowo-konsultingowych.

Sama o sobie mówi, że:

Miała być chirurgiem plastycznym, została przedsiębiorcą, chciała pracować dla wielkiej korporacji, jest właścicielką 2 firm.

Ma dwóch cudownych synów, szczęśliwie zakochała się w mężczyźnie mojego życia, uwielbia miasto, w którym mieszka – Szczecin.

Perfekcyjna do szpiku kości. Wizjonerka mocno stąpająca po ziemi. Niekwestionowany praktyk biznesu.

Zapraszam na pierwszą część wywiadu.

Realizacja: Paulina Budziak & Grzegorz Olichwer.

O autorze

avatar

Joanna Sawicka-Budziak

Szczecinianka od zawsze. Choć przemierzyłam już kawał świata z radością wracam do mojego miasta. Bo wszędzie dobrze, ale w Szczecinie najlepiej. Wychowałam się na Ku Słońcu. Na drugim końcu Polski ludzie wpadają w zachwyt słysząc nazwę tej ulicy, a u nas mówią brrr, bo kojarzy im sie tylko z cmentarzem. Dla mnie to było magiczne miejsce. Tam chodziłam na lekcje biologii, na cmentarnych alejach uczyłam się jeździć na rowerze i to miejsce nie wzbudza we mnie negatywnych emocji. Zawodowo: szkoleniowiec, organizator, menadżer, a "po godzinach" asystentka fotografa. Uwielbiam poznawać nowych ludzi, ich historie, pasje i marzenia. Lubię wyzwania, piękny makijaż i... rajdy samochodowe. Jako niepoprawna optymistka przedstawię Wam swój punkt widzenia.