Kryty skatepark dla Szczecina

Lubisz sporty ekstremalne? Jeździsz na deskorolce, rolkach lub BMX-ie? A może zawsze chciałeś spróbować, ale nie miałeś okazji? Jeżeli na którekolwiek z pytań odpowiedziałeś twierdząco to koniecznie przyłącz się do akcji „Kryty skatepark dla Szczecina” !!

Od kilku lat w Polsce obserwujemy ogromny wzrost zainteresowania sportami ekstremalnymi, w tym także jazdą na desce, rolkach czy rowerach BMX. W samym Szczecinie możemy spotkać prawdziwych wirtuozów deski, którzy odnoszą spore sukcesy na arenach krajowych jak i  międzynarodowych. Aktualnie  mamy dwa skateparki na świeżym powietrzu, niestety korzystanie z nich po zmierzchu jest niemożliwe ze względu na słabe oświetlenie lub jego totalny brak. Do tego dochodzi nam fakt, że Szczecin to nie Kalifornia i przy obecnych temperaturach jazda na dworze do przyjemnych raczej nie należy. Stąd właśnie pomysł na budowę krytego skateparku, który służyłby riderom przez 365 dni w roku. Na terenie tego obiektu można by organizować zawody, które byłyby nie lada atrakcją dla mieszkańców i na pewno pomogłyby w promocji naszego miasta, jako miejsca przyjaznego dla ludzi młodych i aktywnych.

Aby jednak ta piękna idea stała się faktem potrzebne są Wasze podpisy. Swój jakże cenny autograf złożyć można w sklepie Andegrand przy ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 24.

O autorze

avatar

aletniowska

Mam 20 lat i aktualnie jestem na pierwszym roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Moją największą pasją, oprócz sportu pod każdą możliwą postacią, są podróże. Podróże, nowe miejsca, nowi ludzie, a przez to także nowe inspiracje. W szczecinie mieszkam od zawsze i chciałabym dzielić się z wami informacjami o szczecińskich miejscówkach które warto odwiedzić, rzeczach które warto zobaczyć i ludziach których warto poznać. ;)