LOOKING FOR GOOD PLACES IN SZCZECIN

You can’t lie to me, most of the time someone ask you why you’re not doing exercise you tell them you don’t have time or you don’t know any good place to exercise yourself, well this doesn’t have to be a problem anymore cause I have the perfect place to exercise and get in great shape. If some of you haven’t play squash or think is not fun enough, you haven’t been in The Squash Zone, the great thing about squash is that you can play alone or with your friends and you are going always to be exercising. 

Nie oszukujmy się, pytając innych dlaczego nie uprawiają sportu odpowiadają, że nie mają czasu albo nie wiedzą gdzie znajdą odpowiednie miejsce do ćwiczeń. Cóż to już nie musi być problémem, ponieważ znalazłam świetnie miejsce do uprawiania sportu i przy okazji poprawić sylwetkę. Jeśli nigdy nie graliście w squasha albo myślicie, że to sport ten nie jest przyjeny z pewnością nie byliście w Squash Zone. To co zafascynowało mnie w squashu to to, że można grać samemu albo z przyjaciółmi, więc zawsze można się poruszać.

Maybe you’ll ask me What if I don’t know how to play?, well let me tell you that there is always someone to explain you the rules of squash and will introduce you to this sport in a proper way.
No more excuses for not getting in shape.

Możecie zapytać mnie „Co jeśli nie potrafię grać“, cóż w klubie jest zawsze ktoś kto wytłumaczy podstawowe zasady gry w squasha i przedstawi ci ten sport w przystępny sposób. Nigdy więcej wymówek na brak zgrabnej sylwetki .

After a good exercise you always want some reward, right? I’m the kind of people who enjoys life and when I’m talking about enjoying life I’m referring to the delicious pleasure of eating.

Oczywiście po porządnym wysiłku chcialibyście trochę przyjemności, prawda? Jestem z tego typu ludzi, którzy uwielbiają czerpać z życia jak najwięcej, a kiedy opowiadam o korzystaniu z życia to odwołuje się do przyjemności jedzenia.

Clipboard01

“If you reject the food, ignore the customs, fear the religion and avoid the people, you might better stay at home.” – James Michener

“Jeśli odrzucasz jedzenie, ignorujesz zwyczaje, boisz się religii i unikasz ludzi, może lepiej zostań w domu.” –  James Michener

I’ve been thrice in El Globo, delightful restaurant with a variety of nice food, every time I go there is just exquisite, the personnel is kind, they’ll serve you in the most impeccable way possible, you’ll never want to stop eating.

Po raz trzeci byłam w uroczej restauracji El Globo, gdzie jest duży wybór pyznych przysmaków. Za każdym razem w restauracji jest wspaniale, zawsze przyjazna obsługa, która obsługiwała nas w nienaganny sposób co powoduje, że nie będziecie checieli przestać jeść.

You’ll wonder what about nightlife, having fun at night with your friends is essential to finish your day with an excellent taste in your mouth, and yes I’m talking about food and of course drinks, My favourite place to spend a good night drinking and eating you just have to look the proper place at the gorgeous Deptak Street, surrounded of a great number of pubs and restaurants. Here you can meet me in the evenings.

Możecie myśleć co robię tutaj wieczorami, oczywiście bawię się z przyjaciółmi jest to niezbędny element, aby zakończyć dzień z świetnym smakiem w ustach – mówię tutaj o jedzeniu i oczywiście miejscach gdzie można się napić. Takim moim ulubionym miejscem jest uroczy deptak, który otacza pokaźna liczba pubów i restauracji, to właśnie tutaj możecie mnie spotkać wieczorami.

HASTA LUEGO AMIGOS

Ivonne.

 

O autorze

avatar

SzczecinAloud

Szczecin Aloud to inspirujący głos miasta. To przestrzeń, w której ciekawe teksty, interesujące zdjęcia i intrygujące filmy pokazują Szczecin oczami jego wyjątkowych mieszkańców.