30 maja podbij mi oko

13247880_981711651877882_1139584546970126267_oDrogi Czytelniku!

30 maja obchodzę 21. urodziny. Proszę, podbij mi z tej okazji oko.

Nie obchodzi mnie to, jak się nazywasz, ile masz lat, jakie masz poglądy polityczne, nie obchodzi mnie to, czy się znamy, czy oddawałeś już kiedyś krew, ani to, jaką masz grupę krwi.

Proszę, spraw, żeby moje „oczko” było bardzo krwawe.

Chciałabym, abyś w maju/czerwcu poszedł/-ła do najbliższego punktu krwiodawstwa i krwiolecznictwa. Tam zostawił/-a 450 ml swojego czerwonego nadzienia, objadł/-a się czekoladami i zrobił/-a sobie zdjęcie, które będzie dla mnie niezwykłą radością! A- jeśli się zgodzisz- udostępnię Twoją fotografię na tablicy wydarzenia na facebooku.

Proszę, spraw, żeby moje „oczko” było całe zakrwawione!

Sprawisz mi niebywałą uciechę, gdy dołączysz do wydarzenia i wyślesz mi „zakrwawione zdjęcie”. Prezent taki możesz podesłać na maila: wojciechowska.wik@gmail.com. Mam nadzieję, że te urodziny będą wyjątkowo krwiste.

Życzę Ci wystających żył i odsyłam do strony wydarzenia: Krwawe oczko!

O autorze

avatar

wwojciechowska

Jestem studentką drugiego roku prawa na Uniwersytecie Szczecińskim. Bardzo lubię czytać książki, często stają się one moim drugim życiem. Szczególnie lubię te o kulturze wschodu. Moim marzeniem jest podróż do Arabii Saudyjskiej i doświadczenie tego, o czym czytałam. Oprócz studenckich obowiązków piszę artykuły, felietony, werbalizuję myśli, które gromadzą mi się w głowie i to powoli staje się moim pomysłem na życie.