Odwiedź w weekend Jarmark Kolumba!

Po raz kolejny kompleks znajdujący się przy ulicy Kolumba 4 ożyje zarówno na podwórzu, jak i we wnętrzach. W przestrzeniach Odra Zoo oraz Wasabi odbędzie się Jarmark Kolumba – kolejna inicjatywa (niecałe dwa miesiące po Hot Weekendzie), która udowodni, że ulica Kolumba ma wielki potencjał.

Hot Weekend – 18.10.2014

Podczas dwóch weekendowych dni, 13 i 14 grudnia, w godzinach 12:00-20:00 wszyscy odwiedzający ul. Kolumba będą mogli poczuć atmosferę zbliżających się świąt, kupić prezenty dla najbliższych od lokalnych twórców, zjeść różnego rodzaju przekąski, a także coś bardziej konkretnego. Na podwórzu przy Kolumba 4 staną bowiem szczecińskie food trucki. Można powiedzieć, że jest to drugi zlot szczecińskich Food Trucków. Pierwszy taki zjazd odbył się 18 października.

Hot Weekend – 18.10.2014
Hot Weekend – 18.10.2014

W trakcie Jarmarku Kolumba nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych. Niedzielne popołudnie, w godzinach 15:00-17:00, będzie okazją, by zrobić sobie zdjęcie z Gryfusem – maskotką Pogoni Szczecin w świątecznym wydaniu. Dzieci będą mogły również spróbować swoich sił we własnoręcznym przygotowaniu łakoci.

Hot Weekend – 18.10.2014

Przez dwa dni na ulicy Kolumba  pojawią się lokalni twórcy biżuterii, ozdób świątecznych, kartek okolicznościowych, odzieży, produktów z filcu, inspiracji i prezentów na święta. Będzie to także okazja by kupić ekologiczne deski do krojenia, a także szczecińskie pamiątki ze sklepu Szczeciński.

Jarmark Kolumba odwiedzi również młody sklep internetowy OK Super, który pokazuje, że szczeciński design ma się całkiem dobrze.

Wstęp na Jarmark Kolumba jest bezpłatny.

Szczegółowy spis wystawców znaleźć można TUTAJ 

Link do wydarzenia na Facebooku

Kontakt: Paweł Krzych / 795 110 977 / pawelkrzych@gmail.com Organizatorami Jarmarku jest Hot Magazine oraz Szczecinblog.pl

O autorze

avatar

SzczecinAloud

Szczecin Aloud to inspirujący głos miasta. To przestrzeń, w której ciekawe teksty, interesujące zdjęcia i intrygujące filmy pokazują Szczecin oczami jego wyjątkowych mieszkańców.