Pokaż się podczas Regat Bałtyckich!

W dniach 12-15 czerwca do Szczecina powrócą Wielkie Żaglowce. Wszystko za sprawą Baltic Tall Ships Regatta.  Podobnie, jak dwa lata temu, podczas Tall Ships Races, zapraszamy do pokazania się na regatach!

W niedzielę, 31 maja, zapraszamy do wzięcia udziału w akcji „Pokaż się na Baltic Tall Ships Regatta”.

11267342_651207101646733_163408689_n

W godz. 11.00-14.00 obok pomnika Papieża Jana Pawła II na Jasnych Błoniach wspólnie rysować będziemy nasze portrety. Powstałe tego dnia dzieła znajdą się na banerze, który zdobić będzie teren finału regat bałtyckich.

Każdy, kto tego dnia sam, czy wraz z przyjaciółmi lub rodziną podejdzie do naszego stanowiska, stworzy portret bliskiej, bądź całkowicie nieznanej osoby, lub sam „da się namalować” stanie się częścią regatowej historii naszego miasta.   Dla każdego przygotowaliśmy kartki, przybory do rysowania i oczywiście dobrą atmosferę. Pokażcie się na Baltic Tall Ships Regatta!

Wszystkie prace zostaną umieszczone na kilkumetrowym banerze, który zostanie wyeksponowany na terenie, gdzie odbywać się będzie finał Baltic Tall Ships Regatta.

Dołącz do naszego wydarzenia na facebooku!

Relację z poprzedniej akcji znaleźć można tutaj

Powstałe w 2013 roku zobaczyć można w galerii na Facebooku 

 

O autorze

avatar

SzczecinAloud

Szczecin Aloud to inspirujący głos miasta. To przestrzeń, w której ciekawe teksty, interesujące zdjęcia i intrygujące filmy pokazują Szczecin oczami jego wyjątkowych mieszkańców.