Fantastyczna Kaskada

Od 15 do 17 maja w godz. 11.00 – 18.00 będzie można wziąć udział w ciekawych i intrygujących warsztatach i interaktywnych pokazach.

 

Uczestnicy będą mogli samodzielnie zbudować robota, bawić się w rozszerzonej rzeczywistości, przeprowadzić robota przez labirynt, walczyć na ringu maszynami sumo, ścigać się robotami na torze przeszkód, porozmawiać z sympatycznymi LEMO oraz ujrzeć gigantycznego robota SIGMĘ.

O autorze

avatar

Kamil Żółkiewicz

Interesuję się szeroko pojętą sztuką. Pasjonuje mnie muzyka – sam gram na gitarze – grafika komputerowa, animacja, film, literatura, oraz wszelkie sztuki plastyczne. Ponadto piszę dla wielu serwisów internetowych głównie zajmujących się kulturą oraz – wspomnianą przed chwilą – sztuką. Recenzje, które piszę – i nie tylko – są bliskie mojemu sercu wówczas, kiedy mam oceniać film animowany. To właśnie ten gatunek filmowy towarzyszył mi od najwcześniejszych lat mojego życia, przez filmy takie, jak „Gdzie jest Nemo”, czy „Potwory i spółka” zainteresowałem się głębiej samą kinematografia oraz grafiką komputerową, która coraz bardziej uzależnia od siebie współczesne kino. Chciałbym stworzyć przede wszystkim własny film animowany, więc zapraszam chętnych do pomocy! To właśnie animacja zapoznała mnie z komiksem, ona sprawiła, że skłoniłem się sięgnąć po swój pierwszy zeszyt komiksowy. A następnie sięgnąłem po książkę i w ten sposób zadomowiłem się w literaturze.