Downmall w Galerii Kaskada – fotorelacja

Niesamowite emocje w Szczecinie !

Zawrotna prędkość, czysta adrenalina i niewyobrażalne, przeczące grawitacji akrobacje w powietrzu – te wyrażenia oddają tylko część tego, czego doświadczyliśmy podczas konkursu Downmall – wyścigu na rowerach górskich i bmx przez centrum handlowe, które zamieniło się na ten jeden dzień w profesjonalną trasę przejazdową.

Konkurs, który odbył się w Galerii Kaskada dnia 17 stycznia, jest pierwszym z trzech w cyklu zawodów „Downmall Tour 2015”, następne odbędą się w Berlinie i Pradze, gdzie ostetecznie zostanie wyłoniony zwycięzca całego konkursu. W zawodach wzięli udział najlepsi zawodnicy z Polski i świata, w tym Szymon Godziek, który jako jedyny Polak brał udział w Red Bull Rampage 2014 (zajął wówczas 11. miejsce).

Pokazy umiejętności zawodników wprost zapierały dech w piesiach!

downmall
downmall
downmall
downmall
downmall
downmall
downmall
downmall

Na koniec krótkie video, na którym zawodnicy prezentują najbardziej efektowne akrobacje w kategorii ‚freestyle’.

O autorze

avatar

Anna Nowak

Jestem studentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Jednak moje hobby to zupełna inna para kaloszy :). Fotografią zajmuję się już od około 7 lat, najczęściej w poszukiwaniu ciekawych ujęć lubię po prostu wyjść z aparatem na przechadzkę po mieście aby sprawdzić, co w szczecińskiej ‘trawie’ piszczy. Będę, wspólnie z kolegami z redakcji, fotografować dla Was najciekawsze wydarzenia w naszym mieście :)