Zostań częścią Wirtualnego Serca WOŚP!

Do 23. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wprawdzie jeszcze kilka tygodni, ale już dziś można wesprzeć akcję i współtworzyć wyjątkowe Wirtualne Serce.

11 stycznia 2015 roku WOŚP zagra ponownie. Tym razem wolontariusze w całej Polsce zbierać będą „Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów”.  Jednak już teraz można wesprzeć Orkiestrę.

Podobne jak w zeszłym roku WOŚP, wraz ze szczecińskim portalem crowdfundingowym Wspieram.to zachęca wszystkich internautów do wspólnego budowania Wirtualnego Serca . Każdy, kto wesprze fundację stanie się jego częścią.

– W tym roku, pragniemy by Wirtualne Serce zabiło jeszcze większe i jeszcze mocniej! Ubrane w radosne kolory daje również możliwość personalizacji serc wspierających i dzielenia się nimi w mediach społecznościowych – piszą organizatorzy akcji na portali Wspieram.to.

10380687_602537976518404_9014313787616251327_o

Jak zostać częścią Wirtualnego serca? Wystarczy wejść na stronę https://wspieram.to/projekt,3084,a6e27445c497930.html, wybrać kwotę wsparcia, swoje specjalne, wyjątkowe serce, kliknąć WSPIERAM i postępować zgodnie z komunikatami.

Rosnące Serce śledzić można na www.wspieram.to/wosp/

Wszystkie wpłaty zostaną przekazane na cel podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów. Podczas poprzedniej akcji udało się zebrać 31 850 zł . Tym razem Wirtualne Serce może być jeszcze większe!

Ambasadorami akcji są m.in. Jerzy Owsiak, Julia Kamińska, Mrozu, ENEJ, Ewelina Lisowska, Dawid Kwiatkowski, Paweł Tkaczyk i Ania Rusowicz.

O autorze

avatar

SzczecinAloud

Szczecin Aloud to inspirujący głos miasta. To przestrzeń, w której ciekawe teksty, interesujące zdjęcia i intrygujące filmy pokazują Szczecin oczami jego wyjątkowych mieszkańców.