Katie Melua coraz bliżej Szczecina, SMF coraz bliżej końca

Już 12 listopada na Azoty Arena zaśpiewa Katie Melua! Artystka wystąpi w towarzystwie żeńskiego chóru z Gruzji. W takim zestawieniu nikt jeszcze piosenkarki nie widział!

Wszystko, co dobre szybko się kończy. Program Szczecin Music Fest był przepełniony masą muzycznych atrakcji z różnych stron świata. Cóż mogłoby być lepszym zwieńczeniem wszystkich tegorocznych koncertów, jak nie występ gwiazdy światowej sławy – Katie Melu’y. Występ wokalistki w towarzystwie orientalnego zespołu na jednej scenie, może zaskoczyć nawet największych fanów artystki! Które hity gwiazda zaśpiewa w Szczecinie? Czy Katie skupi się na swoich starych, znanych i lubianych utworach takich, jak „Spider’s web” lub „Wonderful life”?  Czy usłyszymy coś zupełnie nowego, skoro artystce wtórować będzie wyjątkowy chór?

Jedno jest pewne-  Katie Melua jest świetnym zakończeniem Szczecin Music Fest 2016. Ten koncert z pewnością sprawi, że do przyszłorocznego festiwalu będziemy czekać z niecierpliwością!

 

O autorze

avatar

Kamil Żółkiewicz

Interesuję się szeroko pojętą sztuką. Pasjonuje mnie muzyka – sam gram na gitarze – grafika komputerowa, animacja, film, literatura, oraz wszelkie sztuki plastyczne. Ponadto piszę dla wielu serwisów internetowych głównie zajmujących się kulturą oraz – wspomnianą przed chwilą – sztuką. Recenzje, które piszę – i nie tylko – są bliskie mojemu sercu wówczas, kiedy mam oceniać film animowany. To właśnie ten gatunek filmowy towarzyszył mi od najwcześniejszych lat mojego życia, przez filmy takie, jak „Gdzie jest Nemo”, czy „Potwory i spółka” zainteresowałem się głębiej samą kinematografia oraz grafiką komputerową, która coraz bardziej uzależnia od siebie współczesne kino. Chciałbym stworzyć przede wszystkim własny film animowany, więc zapraszam chętnych do pomocy! To właśnie animacja zapoznała mnie z komiksem, ona sprawiła, że skłoniłem się sięgnąć po swój pierwszy zeszyt komiksowy. A następnie sięgnąłem po książkę i w ten sposób zadomowiłem się w literaturze.