Wystawa prac blogerów Szczecin Aloud

Szczecin Aloud – to grupa pozytywnie zakręconych ludzi lubiących Szczecin. Przekazują informację o tym co będzie się działo, piszą relację jak tam było i czy warto było. Organizują różne wydarzenia np.: Pokaż się na Tall Ships Races – portrety rysowane przez Szczecinian w Parku Kasprowicza.

Nasi blogerzy to osoby, które widzą Szczecin w kolorowych barwach, dostrzegają więcej niż inni i dzielą się tym z mieszkańcami naszego Miasta.

Najważniejsza informacja: Od 1. sierpnia możesz obejrzeć prace blogerów Szczecin Aloud w Brama Jazz Cafe. Spiesz się bo wystawa potrwa tylko do 6. sierpnia. Przyjdź, przyprowadź znajomych, zobaczcie Szczecin naszymi oczami.

DSC00488
DSC00481

20130801_103150

 

O autorze

avatar

Joanna Sawicka-Budziak

Szczecinianka od zawsze. Choć przemierzyłam już kawał świata z radością wracam do mojego miasta. Bo wszędzie dobrze, ale w Szczecinie najlepiej. Wychowałam się na Ku Słońcu. Na drugim końcu Polski ludzie wpadają w zachwyt słysząc nazwę tej ulicy, a u nas mówią brrr, bo kojarzy im sie tylko z cmentarzem. Dla mnie to było magiczne miejsce. Tam chodziłam na lekcje biologii, na cmentarnych alejach uczyłam się jeździć na rowerze i to miejsce nie wzbudza we mnie negatywnych emocji. Zawodowo: szkoleniowiec, organizator, menadżer, a "po godzinach" asystentka fotografa. Uwielbiam poznawać nowych ludzi, ich historie, pasje i marzenia. Lubię wyzwania, piękny makijaż i... rajdy samochodowe. Jako niepoprawna optymistka przedstawię Wam swój punkt widzenia.